-


You are not connected. Please login or register

Da li će Ben odigrati ulogu Dimitria?

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Da li će Ben odigrati ulogu Dimitria? Empty Da li će Ben odigrati ulogu Dimitria? sri kol 03, 2011 12:41 pm

xoxo.Łoveadrian.♡

xoxo.Łoveadrian.♡
Admin

Kao što svi znamo, Ben Barnes je bio vruća tema u svijetu VA, i svi koji vole njega voljeti će i ovo.
Tijekom intervjua s Njujorškim časopisom, kada su mu rekli kako postoji par ljudi koji bi ga voljeli gledati u ulozi Dimitria Belikova u VA filmu ako ga naprave, izjavio je kako nikad nije čuo za VA. Te je ruskim naglaskom dodao: Dimitri!
Kada su ga pitali da li bi bio zainteresiran igrati Dimitria Belikova, izjavio je: Volim igrati ruse. Uvježbao sam ruski naglasak fantastično samo živeći s Andrei Chadov dok su snimali film. Kasnije je opet dodao ruskim naglaskom: I samo sam kopirao sve što je rekao.
Da li će Ben odigrati ulogu Dimitria? 3410531833_085ca69b53-300x240

https://vampireacademy.serbianforum.info

Adrian's love. ♥

Adrian's love. ♥

Slatko mi je ovo s naglaskom, ja inače obožavam engleski s ruskim naglaskom, a i općenito sam luda za svime u vezi Rusije *.*
Ali nije mi nešto zgodan, možda mi bude draži ako stvarno dobije ulogu i odigra ju dobro.

3Da li će Ben odigrati ulogu Dimitria? Empty Re: Da li će Ben odigrati ulogu Dimitria? čet kol 04, 2011 10:36 am

xoxo.Łoveadrian.♡

xoxo.Łoveadrian.♡
Admin

Slažem se, nije ni meni neš woow, ali mislim da bi dobro odglumio. ^^

https://vampireacademy.serbianforum.info

4Da li će Ben odigrati ulogu Dimitria? Empty Re: Da li će Ben odigrati ulogu Dimitria? čet kol 04, 2011 1:36 pm

Blonde Rebellion

Blonde Rebellion
Admin

Ja bih umrla kad bi njega stavili za Dimitrija *_______*

Presavršen je ♥️
Jedan od njaljepših likova koje sam ikad vidjela Very Happy
A ruski naglasak *__________________________________________* :DD

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.