-


You are not connected. Please login or register

Upoznajte Dimitrija

3 posters

Go down  Poruka [Stranica 1 / 1.]

1Upoznajte Dimitrija Empty Upoznajte Dimitrija čet kol 04, 2011 12:30 pm

xoxo.Łoveadrian.♡

xoxo.Łoveadrian.♡
Admin

Upoznajte Arisa Parenta, 23, koji je ušao u jedno od najzgodnijih uloga u VA seriji. Za fanove Dimitri je heroji i Aris govori o pritisku, reakcijama fanova i zašto želi da svijet zna da nije star.

Q: Da li si bio upoznat s VA ili Richellinim radom kada si dobio ulogu?

Da, bio sam dobro upoznat s ovom hit sagom. Priča je kreativna i Richell je učinila odličan posao.

Q: Da li si bio uzbuđen kada si prihvatio ulogu?

Bio sam začuđen činjenicom da sam odabran kako bi predstavljao jednu od najpopularnijih karaktera u sagama.

Q: Što misliš o svom karakteru? Koji je bio tvoj omiljeni trenutak u glumljenju njega?

Žao mi je Dimitria jer je prošao kroz svašta. Svi mi imamo neka mračna razdoblja u životu. Ali činjenica kako je našao način da prođe kroz bol i izađe kao pobjednik je inspirativna. Također volim kako bez obzira koliko je njegova pojava mirna s druge strane svi znaju da može biti opak.

Q: Da li ti je bilo zastrašujuće zakoračiti u ulogu znajući da mnogo fanova ima snažno mišljenje o tome?

Baza fanova je ogromna pa sam znao što me očekuje. Kao glumac pokušao sam se usredotočiti na svoju ulogu najbolje što sam mogao, ne obazirući se na reakciju koja me okružuje. Nažalost bilo je i negativne energije, ali poštujem fanove koji toliko vole sagu. Znam da ne mogu biti svima omiljeni izbor ali nadam se da razumiju zašto sam prihvatio ulogu.


Q: Da li si očekivao tako jaku reakciju fanova?

Sama količina foruma, web stranica, blogova, Facebook grupa, klubova koji su ljubitelji serije ugodno su iznenadili mene i svakog tko je mene odabrao. Ostao sam pozitivan i komentari na fan stranicama me često nasmijavaju. Za primjer, moji fanovi misle da imam 30, ali zapravo imam 23 što je mlađe od Dimitria u knjigama.


Q: Kako je bilo upoznati ostale članove kasta?


Bio sam vrlo nestrpljiv da upoznam sve. Kada jesam, znao sam da sam bio na dobrom mjestu s dobrim ljudima. Svi su se trudili održati pozitivnu energiju.


Q:Da li ste imali dobar dan na snimanju? Da li je bilo zabavnih trenutaka?

Imali smo odlično vrijeme. Uložili smo mnogo truda i energije. Paris i ja smo bili nervozni u postizanju kemije.

Q: Neka poruka fanovima?
Ne osuđujte me. Dao sam sve o sebe i radio teško kako bih bio Dimitri u ovim trajlerima. To su samo trajleri, tako da sjednite nazad, opustite se i uživajte.

Upoznajte Dimitrija ArisDimitri

https://vampireacademy.serbianforum.info

2Upoznajte Dimitrija Empty Re: Upoznajte Dimitrija pet kol 05, 2011 12:16 pm

Adrian's love. ♥

Adrian's love. ♥

Pregrub. Ne svidja mi se. Nema ono nesto.

3Upoznajte Dimitrija Empty Re: Upoznajte Dimitrija pet kol 05, 2011 3:28 pm

Blonde Rebellion

Blonde Rebellion
Admin

Ma nema on ništa jbt !

Grozan je.

Sponsored content



[Vrh]  Poruka [Stranica 1 / 1.]

Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.